Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalová celebrita David Beckham a jeho žena Victoria, dříve zpěvačka, nyní spíše módní návrhářka, chtějí zpeněžit své stěhování do Spojených států nezvyklým způsobem. Rádi by natáčeli vlastní reality show, která by mapovala jejich nový život v Americe.....

LOS ANGELES - Televizní stanice Fox, jež vlastní práva na americkou verzi Superstar i na tamní fotbalovou ligu, jim už nabídla, že pořad zařadí na nejatraktivnější vysílací čas.                                                                                                             Beckham nedávno podepsal smlouvu s losangeleským fotbalovým týmem Galaxy, na jejímž základě by měl jenom za fotbal po celých pět let inkasovat téměř milión dolarů týdně. Jeho žena už využila stěhování do USA k tomu, aby podepsala smlouvu na navrhování bot a kabelek, a to jim má přinést další desítky miliónů dolarů.           Podle zdrojů blízkých Foxu by z kapitána anglického národního fotbalového týmu a jeho ženy vlastní reality-show udělala jednu z největších celebrit v celých Spojených státech.                                                                                                                Kdy však David Beckham opravdu přicestuje do Los Angeles, zatím není jisté. Profesionální smlouva ho drží v madridském klubu Real, ačkoli mu tento anglický fotbalista k žádné velké trofeji nepomohl. Do Ameriky místo něho alespoň dorazila jeho vosková figurína, aby byla vystavena v muzeu.

 

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

David-Interview:

Victoria-zpiva?:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(MashaPlene, 14. 12. 2017 1:59)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.